Kim jesteśmy?

Bezpartyjny Wrocław to efekt pracy mieszkańców, którzy chcieli się mocniej zaangażować w życie swoich osiedli. Są wśród nas doświadczeni radni osiedlowi, samorządowcy, liderzy projektów w ramach budżetu obywatelskiego, członkowie organizacji pozarządowych a także eksperci w dziedzinie komunikacji czy inwestycji miejskich.

Łączy nas brak legitymacji partyjnych, bo uważamy że są one ograniczeniem. Obserwujemy jak elity polityczne urządzają wojnę polsko-polską i próbują wciągać w nią obywateli. Widzimy to szczególnie na szczeblu centralnym, ale przenosi się to także do naszych małych ojczyzn. We Wrocławiu obserwujemy przepychanki pomiędzy partiami, normalną debatę zastąpioną wyścigiem „kandydatów na kandydata”.

My skupiamy się na codziennej pracy z mieszkańcami i dla mieszkańców. Wierzymy, że nasze „małe sprawy” prowadzą do wielkiej idei jaką jest Wrocław naszych marzeń.

Dziś są wśród nas ludzie w różnym wieku, z różnym doświadczeniem, część z nas swoją aktywność publiczną realizowała również w urzędach czy działalności politycznej. Traktujemy to jako bagaż doświadczeń, który łączymy z zapałem do zmienienia rzeczywistości wokół nas. Nie interesują nas polityczne targi i partyjne układy.

Poznaj nas lepiej i dołącz do naszego marszu po lepszy Wrocław!

© 2017: Bezpartyjny Wrocław, wszelkie prawa zastrzeżone. | Innovation Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress